Paslaugos

Individualios konsultacijos

Dar pasitaiko žmonių, manančių, jog kreiptis į psichologą reiškia pripažinti per didelį silpnumą arba psichinę ligą. Džiugu, kad šis mitas palaipsniui sklaidosi ir ateina suvokimas, jog tai yra kelias į geresnį savęs pažinimą, asmeninį tobulėjimą bei didesnę gyvenimo pilnatvę.

Porų konsultavimas 

Poros psichoterapija gali būti vertinga, kai partneriams tampa sunku kalbėtis ir girdėti vienam kitą, atsiranda atitolimo jausmas, pasijunta poreikis truputį kitaip ar naujai persvarstyti, kaip toliau gyvename kartu. Pokalbyje dalyvaujantis konsultantas padeda kalbėtis kitokiu būdu negu esate įpratę, atkreipia dėmesį į nutylimas arba nepastebimas temas, sukuria erdvės abiems partneriams kalbėti ir dalintis tuo, kaip jaučiasi. 

Psichologinė grupė

Psichologinėje grupėje dalyviai kalba apie save, klausosi kitų, dalinasi reakcijomis ir jausmais, kurie kyla čia ir dabar vykstančiame grupės procese. Grupėje dalyvauja psichologas, kuris pastebi ir atkreipia dėmesį į tai, kokius bendravimo būdus grupės nariai pasirenka ir kaip šie bendravimo būdai paveikia santykius su kitais.

Tai gali būti Jūsų pirmas žingsnis.
Parašykite mums!

Atsakome labai greitai.


© 2017, Visos teisės saugomos